Vedení účetnictví a daňové evidence

Vedení účetnictví bez chyb a penále, daňová evidence, účetní poradenství, účetní dohled od profesionální samostatné účetní a hlavní účetní.

V rámci účetních služeb nabízíme:

 •  vedení účetnictví firem (dříve podvojné účetnictví)
 •  zpracování daňové evidence podnikatelů (dříve jednoduché účetnictví)
 •  práci v programu Pohoda, Money, Altus Vario, SAP
 •  účetní poradenství, optimalizace daní
 •  sestavení daňového přiznání, rozvaha, výsledovka
 •  přehledy pro potřeby řízení firmy (od jednoduchých sestav z účetního programu až třeba po rozsáhlý reporting vč. komentářů a grafů)
 •  zjednodušení vaší administrativy
 •  možnost převzetí vedení účetnictví i v průběhu roku
 •  zpracování dat může v případě vašeho zájmu probíhat ve vaší kanceláři
 •  sestavení povinných statistických výkazů, INTRASTAT
 •  rekonstrukce účetnictví
 •  účetní dohled nad Vaším účetnictvím, metodické vedení a pomoc při řešení konkrétního problému
 •  zastupování na úřadech, zastupování při kontrolách ze strany finančního úřadu, správy sociálního zabezpečení, zdravotních pojišťoven, úřadu práce apod.
 •  též např. nastavení komunikace mezi Vaším eshopem a účetním programem

Nabízíme kompletní služby v oblasti vedení účetnictví i daňové evidence, zpracování mezd a daňových přiznání pro menší a střední firmy. Účetní služby poskytujeme nejen v Praze a okolí, v Příbrami, ale i po celém Středočeském, Plzeňském a Jihočeském kraji. Spolupráce s námi se vyplatí. Pracujeme také pro klienty ze vzdálenějších lokalit (Karlovy Vary, Karviná, Teplice, aj.). 

Používáme různé ekonomické a účetní programy, především software Pohoda a Money. Umíme pracovat i v Altus Vario, SAPu a dalších. 

Platíte zbytečně vysoké daně? Nerozumíte své účetní? Máte dojem, že platíte zbytečné daně a odvody pojistného? Zapomeňte na starosti s vedením účetnictví a daňovým přiznáním. Obraťte se na nás a neplaťte víc, než musíte!  

Ještě stále spoléháte na vedení účetnictví a zpracování mezd Vaším zaměstnancem? Víte kolik Vás takový zaměstnanec stojí v přepočtu na účetní položku či řádek v deníku? Nezapomeňte připočítat sociální a zdravotní pojištění, odborná školení, kurzy, daňové a účetní publikace, atd.

Hledám profi účetní.

 

 

 

Nechte si od nás zcela nezávazně zpracovat orientační cenovou nabídku. Zjistíte, že mzdové a související náklady na Vaši účetní jsou vyšší. Vyzkoušejte si nás a využijte až 2 měsíce účetních služeb ZDARMA

Pracujeme pro menší, střední i velké společnosti a podnikatele. Našimi klienty jsou především podnikatelské subjekty (lékaři, poradci, velkoobchody, maloobchody, stavební firmy, realitní kanceláře, autoservisy, zprostředkovatelé, reklamní agentury, restaurace, penzion, soukromý zemědělec a společenství vlastníků domů a další). V praxi za vás často řešíme nejrůznější problémy, usnadňujeme Vám "papírování" a pomáháme při daňových kontrolách či vytýkacích řízeních. Chcete daňové přiznání sestavit a zkontrolovat daňovým poradcem s kulatým razítkem? Není problém, obraťte se na nás.

Mnohým manažerům i podnikatelům v dnešní době již nejde jen o splnění všech zákonných povinností, ale chtějí mít také dostatek spolehlivých informací k řízení firmy, chtějí mít detailní přehled o svých tržbách, zisku, chtějí mít informace pro vedení a motivaci svých zaměstnanců, či např. pro reporting zahraniční mateřské společnosti. Oproti tomu podnikatel s příjmy např. 300 tis. Kč ročně naopak obvykle vyžaduje služby pouze v rozsahu svých zákonných povinností.

Jsme flexibilní a optimální spolupráci nastavíme ke spokojenosti malé i velké firmy. Naši klienti si mohou zvolit rozsah služeb. Při vedení účetnictví nebo daňové evidence vycházíme svým klientům vstříc a hledáme pro ně nejvhodnější řešení za přijatelnou cenu.

Je vedení účetnictví účetní firmou výhodnější?

Kromě větších garancí a často mnohem rozsáhlejších zkušeností z různých oborů podnikání našich klientů je naší předností výhodná cena pro našeho klienta. Řídíme se pravidlem, že cena za naše účetní služby, musí být srovnatelná, resp. nižší než náklady na kvalitní účetní - zaměstnance. Ušetříte zároveň i na dalších souvisejících nákladech (např. počítačové a programové vybavení, školení, kancelářské potřeby, atd.). 

Chci výhodnější účetní služby.

 

 

 

Máte vlastní účetní, případně si vedete účetnictví sami? Zkombinuje výhody využití času své účetní, odborného účetního a daňového dohledu. Snížíte tím riziko chyb, následných doměrků a sankcí ze strany finančního úřadu, zdravotních pojišťoven a dalších institucí. Klient má okamžitý přístup k veškerým účetním datům své firmy, protože doklady zůstávají v sídle jeho firmy. Můžeme Vám také převést výstupy z vašeho programu do srozumitelných přehledů, sestav a grafů.

Zahlcují vás požadavky na reporting mateřské společnosti? Máte například zahraničního vlastníka, převedeme vám výstupy z účetnictví do formátu a jazyka požadovaného zahraničním společníkem.

Máte dotaz? Neváhejte nás kontaktovat. 

Obecně platí, že čím dříve a pečlivěji připravené podklady k zaúčtování a související informace předáte ke zpracování, tím bude odměna za účetní práce nižší. Dále zvýhodňujeme elektronickou komunikaci a importy dat. Pokud máte zájem o nabídku účetních služeb, neváhejte nás kontaktovat. Odměna může být kalkulována za účetní položku, nebo lze sjednat výhodný měsíční paušál. V závislosti na vašich konkrétních potřebách a možnostech Vám sestavíme nabídku na míru.

Chci nabídku účetních služeb.

 

 

 

Obvykle s klientem sjednáváme výhodný měsíční paušál za naše služby, místo kalkulace odměny za položku či řádek v deníku. Zde jsou příklady:

podnikatel OSVČ fyzická osoba - neplátce DPH - cena od 350 Kč měsíčně

podnikatel OSVČ fyzická osoba - plátce DPH - cena od 490 Kč měsíčně

společnost s ručením omezeným nebo a.s. - neplátce DPH - cena od 490 Kč měsíčně

společnost s ručením omezeným nebo a.s. - plátce DPH - cena od 690 Kč měsíčně

Orientační ceník služeb najdete zde.

V závislosti na vašich konkrétních potřebách a možnostech Vám sestavíme nabídku na míru. Obecně platí, že čím pečlivěji připravené podklady k zaúčtování a související informace, tím nižší odměna za účetní práce. Zvýhodňujeme automatický import dat. Pokud máte zájem o cenovou nabídku našich služeb, neváhejte nás kontaktovat. Odměna může být kalkulována za účetní položku, popř. lze sjednat adekvátní oboustranně přijatelný měsíční paušál.

Home Účetnictví

Kontakt

 • ASCALON CZ, s.r.o.
   
   
   
 • Londýnská 59
   
   
   
 • Praha 2 - Vinohrady
 • PSČ 120 00
 •  
   
   
 • Tel.: +420 222 760 440

KDY NÁS ZASTIHNETE

Jsme Vám k dispozici od Pondělí do Pátku od 9:00 do 18:00 hod.