Upozornění k informacím na webu - odmítnutí odpovědnosti

Zpřístupněním a využíváním webových stránek společnosti ASCALON CZ, s.r.o. vyjadřujete svůj souhlas s následujícími termíny a podmínkami:

1. Přestože zajištění přesnosti informací o popisované problematice na webových stránkách ASCALON CZ, s.r.o. byla věnována významná pozornost, informace na těchto webových stránkách jsou poskytovány bez jakékoliv záruky a ASCALON CZ, s.r.o. v žádném případě nenese žádnou odpovědnost v souvislosti s využitím těchto informací, které byly dány k dispozici. ASCALON CZ, s.r.o. neručí za to, že webové stránky ani server, na kterém jsou webové stránky vystaveny, nejsou napadeny viry ani jakýmikoli jinými škodlivými prvky.

2. ASCALON CZ, s.r.o. si vyhrazuje právo činit změny anebo aktualizace ohledně informací obsažených na webových stránkách kdykoli bez ohlášení.

3. Webové stránky mohou poskytovat odkazy na jiné webové stránky, které nejsou spravovány společností ASCALON CZ, s.r.o. ASCALON CZ, s.r.o nenese odpovědnost za obsah takovýchto dalších webových stránek. ASCALON CZ, s.r.o. uveřejňuje tyto odkazy jen jako vhodný doplněk a začlenění takového odkazu do jakýchkoliv webových stránek neznamená souhlas ASCALON CZ, s.r.o. s obsahem těchto stránek.

Autorské právo na webové stránky a jejich obsah zůstává společnosti ASCALON CZ, s.r.o. Všechna práva vyhrazena.

Home Podmínky použití

Kontakt

 • ASCALON CZ, s.r.o.
   
   
   
 • Londýnská 59
   
   
   
 • Praha 2 - Vinohrady
 • PSČ 120 00
 •  
   
   
 • Tel.: +420 222 760 440

KDY NÁS ZASTIHNETE

Jsme Vám k dispozici od Pondělí do Pátku od 9:00 do 18:00 hod.